Güçlü ve Yenilikçi

Çelik Motorlu Araçlar

Daha iyisi için çalışıyoruz

Geçmişten aldığı 33 yıllık tecrübe ve güven anlayışı ile müşterilerine; bakım onarım, filo kiralama, hasar servisi, sigorta, satış ve satış sonrası servis hizmeti veren Çelik Motorlu Araçlar, bütün hizmetlerini kusursuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle yerine getirmeye devam ediyor.

Çelik Motorlu Araçlar, Dacia ve Renault Satış ve Servis hizmetlerinde, müşterilerine avantajlı alternatif çözümler sunan, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, tecrübesini ve geleneğini, kurumsallık ile yoğurabilmiş, profesyonel yönetimi ve eğitimli personeli ile hedeflerine koşan bir şirkettir.

Firma tarafından sunulan filo kiralama hizmeti sayesinde minimum zaman harcayarak filo kiralamanın dışındaki temel işlerinize de en sağlıklı şekilde odaklanabileceksiniz.

Çelik Motorlu Araçlar olarak başarımızda, çalışanlarımızın izlediği iş ahlakı ve müşterilerimizin takdirinin motive edici gücü yer almaktadır.

Misyonumuz

En yüksek seviyede hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile kendi sektörümüzde örnek gösterilen, referans teşkil edilen bir şirket olmaktır. Ürünlerimize ve firmamıza olan güvenini sürekli kılmak, rekabet gücümüzün sürekliliğini sağlamak, satış ve satış sonrasında da en iyi hizmeti vermek temel amaçlarımızdandır.

Vizyonumuz

Zamanınızın değerinin bilinci içerisinde hareket ederek en hızlı ve mükemmel hizmeti sunmak. Geçmişten gelen tecrübemizle otomotiv endüstrisinin en son teknolojik imkanlarını kullanarak yüksek seviyede müşteri memnuniyeti sağlamak. İşimiz ile ilgili her konuda yeni teknolojik gelişmelerin yakın takipçisi olmak.

Kalite Politikamız

  • Otomotiv satış, servis ve yedek parça sektöründe hizmet anlayışıyla ve uygulamalarıyla öncü firma olmak.
  • Müşteri memnuniyetini hedef alan kalite yaklaşımını benimsemek.
  • Kalite yönetim sistemimizin sürekli iyileştirilmesini sağlamak.
  • Personelimizin gelişimi için gerekli eğitimleri ve kaynakları sağlamak.
  • Tedarikçi değerlendirmeleriyle onların da bizimle birlikte gelişmesini sağlamak.